Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Królewska 4, Zabrze
+48 513 997 139
bushido.zabrze@gmail.com

Julia i Ola medalistkami Otwartych Mistrzostw Polski OYAMA i KYOKUSHIN

Julia i Ola medalistkami Otwartych Mistrzostw Polski OYAMA i KYOKUSHIN

Julia Banasiak oraz Aleksandra Wyleżoł zdobyły medale na Mistrzostwach Polski!! Fantastyczne osiągnięcie i efekt pracy zarówno samych zawodniczek jak i sztabu trenerskiego! OSU!

Złoty medal w konkurencji kata (U16) zdobyła po raz pierwszy z swojej karierze Julia Banasiak! Dołożyła do tego brąz w kobudo. Jest to trzeci rok z rzędu, w którym Julia staje „na pudle” na Mistrzostwach Polski! Do tego dochodzą medale Pucharu Polski oraz zawodów makroregionalnych. Jej osiągnięcia stają się motorem napędowym i przykładem dla kolejnych zawodników w klubie. Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

Aleksandra Wyleżoł to przykład uporu w dążeniu do osiągnięcia celu! Zawody za zawodami, trening za treningiem, mimo lepszych i gorszych wyników – z ogromnym zaangażowaniem ćwiczyła i słuchała rad sensei Moniki. I w końcu na najważniejszych zawodach, zdobyła wymarzony medal Mistrzostw Polski. Brąz w konkurencji kobudo (U14)! Ola celuje wysoko, a my możemy życzyć chyba tylko szczęścia – bo determinacji i zaangażowania Oli nie zabraknie!!

Marianna Krupińska tuż za podiom w kobudo (seniorki). Wielka szkoda, bo medal był bardzo blisko. Mania dysponuje fantastycznym przygotowaniem fizycznym, i nie mamy wątpliwości że przełoży się to wcześniej czy później na zdobycze medalowe. Występ na mistrzostwach, mimo iż nie uwieńczony medalem, Mania może uznać za bardzo udany. Poza półfinałami w kobudo, dołożyła 6 miejsce w kata rywalizując z bardzo silnymi zawodniczkami! Życzymy powodzenia w kolejnych startach!

Nasza drużyna w składzie Anna Baron-Mazurkiewicz, Magda Siecińska i Marianna Krupińska zajęły piąte miejsce w „zespołówce”. Same zawodniczki przyznały, że emocje wzięły górę (był to ich pierwszy start na zawodach tej rangi). Bardzo cieszy przygotowanie oraz potencjał jaki prezentują dziewczyny. Postęp który zrobiły między poprzednimi zawodami dwa tygodnie wcześniej, a tym występem, był widoczny gołym okiem. I to jest najlepszy prognostyk na przyszłość. Doświadczenie zebrane teraz z pewnością zaprocentuje! Tak trzymać!

Zapraszamy do galerii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *